Aynur Aydın:" Demet Akalın'dan şüpheleniyorum"

Aynur Aydın:" Demet Akalın'dan şüpheleniyorum"

Aynur Aydın'ın iması Demet Akalın'ı kızdırdı. İki şarkıcı birbirine girdi.

Popçu Aynur Aydın'ın yeni single'ı öncesi tanıtım için kendi sosyal medya hesabını hack'lettiği iddia edilmişti.

Aynur Aydın, olayı meslektaşı Demet Akalın'a yıkarak şu açıklamayı yaptı:

"Bana bunu sanat dünyasından birisi yaptı. Demet Akalın'dan şüpheleniyorum" dedi.

İşte bu suçlamaya Demet Akalın'dan sert bir karşılık geldi: "Hayatım boyunca tıklama, hack'leme işleriyle uğraşmadım. Bence etrafına dikkat et.

'BU DA BENDEN SANA HAYAT TAVSİYESİ'

Ne dilimde oldun, ne aklımda. Ölseniz benden bileceksiniz. En iyi yakının, en iyi düşmanındır; bu da benden sana hayat tavsiyesi."

Daha önce de Aynur Aydın, Demet Akalın'ın kendisiyle bir derdi olduğunu düşünerek sosyal medya hesabından şarkıcıya şunları yazmıştı:

 

'BEN SANA NE YAPTIM?'

"Senin benimle derdin ne? Yıllardır bitmedi bana olan nefretin! Ben sana ne yaptım da geldiğim ilk günden beri benimle uğraşıyorsun? Bunun için benim sana bir kötülüğüm dokunması gerek, öyle değil mi? Tekrar soruyorum. Ben sana ne yaptım?"

'MENOPOZ TEYZE'

Bu açıklamadan sonra Aynur Aydın, Demet Akalın'ın tweetinin altına 'Ben seninle hiç meşgul değilken, bu Twitter'dan laf sokmalar niye menopoz teyze? En birinci sensin, en en en iyi sensin eh? Sorun ne?' yazdı.

NE OLMUŞTU?

NE OLMUŞTU?

Peki bu husumet nereden çıktı? İşte cevabı...

Bir radyo kanalının düzenlediği ödül töreninde aday gösterilmeyen Derya Uluğ, Twitter sayfasında "Bazıları yok saysa da, biz müzik yapmaya, yazmaya, üretmeye ve söylemeye devam edeceğiz..." mesajını paylaştı.

Demet Akalın, Derya Uluğ'a "Ya oturup 'buna üzülüyorum' deme sakın valla döverim! Evde oturanı aday yapmış! Ay 30, sen 30 çalışıyorsun, canını sıkma diyorsam sıkma" diyerek destek oldu.

Ödül töreninin adaylarından olan Aynur Aydın, Demet Akalın'ın bu sözleriyle çılgına döndü ve ikilinin arasındaki husumet de başlamış oldu.

Posta