Meteoroloji'den son dakika hava durumu ve yağış uyarısı!

Meteoroloji'den son dakika hava durumu ve yağış uyarısı!

Meteoroloji'den beklenen son dakika haberi geldi! Milyonlarca vatandaş Pazartesi gününe sabah saatlerinde uyanarak başladılar. Güne erken başlayan vatandaşlar evden çıkmadan önce arama motoru üzerinden bugün hava nasıl olacak? sorusunun cevabını araştırıyorlar. Özellikle Kasım ayına gelmemiz ve pastırma sıcaklarının artık ülkeyi terk etmeye başlaması ile birlikte hava durumuaraştırmaları da hız kazandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen açıklama doğrultusunda İstanbul'da hava nasıl olacak? Kar ne zaman yağacak? İşte bu soruların cevapları...

Marmara bölgesinde yağış beklenmezken soğuk olup olmayacağı ise merak konusu oldu. Dışarı çıkmadan önce kıyafetlerini seçecek vatandaşlar, aratmaları sonucunda bunun kararını verecekler.

Ankara: Başkentte bugün olumsuz bir hava beklenmezken, Parçalı ve az bulutlu bir havanın hakim olacağı gözleniyor. Ankara'da hava sıcaklıkları 20 derece civarında olacak.

Bursa: Parçalı bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer puslu ve sisli 22

İzmir: İzmir'de sıcaklıklar mevsim normallerinde seyredecek. Havanın az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise 24 derece

İSTANBUL'DA HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji ve hava durumu tahminleri ile ilgili en çok araştırma yapılan il kuşkusuz İstanbul'dur. Çok sayıda vatandaş sabahın erken saatlerinden itibaren İstanbul'da hava nasıl olacak? İstanbul'da yağış var mı? sorularına yanıt arıyorlar. Konuyla ilgili araştırmalarını sürdüren vatandaşlar için biz de bu sorunun yanıtını hazırladık.

İstanbul'da bugün sıcaklıklar 21 derece civarı olması beklenirken, havanın ise Parçalı bulutlu olması bekleniyor.