Özge Ulusoy ile Faruk Çolakoğlu barıştı!

Özge Ulusoy ile Faruk Çolakoğlu barıştı!

İki hafta önce ayrılan manken Özge Ulusoy ile iş insanı Faruk Çolakoğlu, dün barıştı. Ulusoy'la aşkı ortaya çıkınca ailesinden uyarı alan Çolakoğlu, mankenle barışmak için 'Birlikte görüntü vermeme' şartı koydu. 36 yaşındaki Ulusoy da bu şartı kabul edip 'Aşk yeniden' dedi.

Bu ayın başında yollarını ayıran Özge Ulusoy ile iş insanı Faruk Çolakoğlu cephesinde sürpriz gelişme yaşandı! Mankenin Fransa'da yaşayan iş insanıyla aşkı ortaya çıkınca Çolakoğlu Ailesi, durumdan rahatsız olmuştu.

Faruk Çolakoğlu, ailesinin vetosu üzerine aşka nokta koymuştu. Ancak ikili, ayrılığa iki hafta dayanabildi. Ulusoy ile Çolakoğlu, dün birbirlerini Instagram'da yeniden takibe alarak barıştıklarını ilan etti. Fakat konuşulanlara göre barışma bazı şartlara dayanıyor.

Oğullarının magazin gündeminde olmasını istemeyen Çolakoğlu Ailesi, iddiaya göre iş insanını uyardı. Aile büyükleri, "İlişkini gözlerden uzak yaşa" resti çekti. Aşkın ilk günlerinde yurt dışında buluşan ancak geçen günlerde İstanbul'da görüntülenerek yakayı ele veren çift, artık daha dikkatli davranacak.

Özge Ulusoy'un Çolakoğlu Ailesi'nden veto yemesi ise akıllara güzel modelin 2017'de ayrıldığı Hacı Sabancı'yı getirdi. Sabancı Ailesi'nin de oğullarına Ulusoy'la görüntü vermemesi için sık sık uyarıda bulunduğu konuşuluyordu.

Hacı Sabancı da 2017'de ayrıldığı Ulusoy için "Paramın peşindeydi" iması yapmıştı. (Takvim)