Serdar Ortaç: " Eski eşimi sonuna kadar destekliyorum."

Serdar Ortaç: " Eski eşimi sonuna kadar destekliyorum."

Serdar Ortaç, Dalmaz Center'daki sahne programından önce habercilere 5 yıllık evliliğin ardından 1.5 ay önce boşandığı İrlandalı manken Chloe Loughnan hakkında açıklamalar yaptı.

  • "Ayrılığın ardından Chloe’nin iş alamadığı, bu yüzden oyunculuk-sunuculuk fiyatını düşürdüğü konuşuluyormuş. Chloe fiyatını oynatmaz. Evliyken de güzel bir kaşesi vardı. Şimdi Kıbrıs’ta film çekecekmiş. Ücreti kesin yine iyidir. Ayrıca boşanınca neden düşsün? Aksine artması lazım. O çok güzel bir kadın. Her yerde iş bulur. Eski eşimi sonuna kadar destekliyorum."

'Aşk şu an düşüneceğim son konu'

  • "Geçen hafta Kuruçeşme’de bir kafede kız arkadaşımla görüntülendim. Herkes aşk sandı, ama sevgilim değil. Yeni boşandım. Aşk şu an düşüneceğim son konu. Kapalı değilim, ama aklıma gelmiyor. İşime odaklanmış durumdayım."

  • "Aşk acısına çok dayanıklıyım. Elbette üzülürüm. Ama içime atıp onarırım. Sonra şarkılar ortaya çıkar. Örneğin ‘Yaz Yağmuru’nu ilk sevgilime yazmıştım. ‘Balım’ parçasını da Chloe’ye ithaf etmiştim."

'Yanına gidince üzüntüden bayılacak gibi oluyorum'

'Yanına gidince üzüntüden bayılacak gibi oluyorum'

  • "Gündemimdeki tek konu; 10 ay önce hastalanıp ölümden dönen kardeşim Serkan. Şu an fizyoterapi görüyor. Yanına gidince üzüntüden bayılacak gibi oluyorum. Son ziyaretimde kendimi banyoya kapattım, çıkamadım. Kendimi suçlu hissediyorum."