Trafiğe çıkacaklar dikkat! Meteoroloji uyardı!

Trafiğe çıkacaklar dikkat! Meteoroloji uyardı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre bugün Marmara Bölgesi’nin bir kısmı için sis ve pus uyarısı yapıldı. Görüş mesafesinin sise bağlı olarak düşmesi beklenirken sürücüler yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarıldı. Bununla birlikte haftanın ilk iş günü olmasının da etkisiyle öğrenciler ve çalışanlar “Bugün hava nasıl?” ve “Bugün yağmur yağacak mı?” sorularının cevabını araştırıyor. İşte, yurt geneli ve üç büyük şehrimizde 14 Ekim hava durumu raporu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. Kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Marmara bölgesi ile Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor. Ayrıca sıcaklıkların iç kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

SİS UYARISI

Marmara Bölgesi’nde bugün parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde ve akşam saatlerinden sonra yer yer pus ve sis bekleniyor.

İSTANBUL °C, 24°C

Parçalı ve az bulutlu, sabah saatlerinde ve akşam saatlerinden sonra yer yer pus ve sis bekleniyor.

İZMİR °C, 27°C

Az bulutlu ve açık

ANKARA °C, 27°C

Az bulutlu ve açık